Welkom in jouw tweede huiskamer

WELKOM BIJ 30ML COFFEE & FOOD

Opstarten met je favoriete krant, een lunchdate met je lief, chillen met vrienden of familie? Je doet het bij 30ML Coffee & Food, jouw huiskamer-buiten-de-deur. Dat voel je met één voet over de drempel al. Net zoals je de liefde en het vakmanschap proeft in alles, wat onze enthousiaste barista’s je serveren. En dat beperkt zich niet tot de allerlekkerste koffie uit onze eigen branderij…

Probeer vooral ook onze specialty koffies, bijzondere theesoorten, onweerstaanbare huisgemaakte hartige en zoete classics, verse sapjes, smoothies en andere health drinks & foods. Weet wel, waar je aan begint: voor ons gevarieerde ontbijt- en lunchmenu blijf je gegarandeerd terugkomen. Weinig tijd? Meenemen kan ook. Zo kun je écht overal van 30ML genieten. Zien we je gauw?

Lees verder

Amersfoort

30ML Amersfoort

Arnhemsestraat 2
3811 LH Amersfoort
amersfoort@30ml.nl
ma t/m vr09:00 - 18:00
zaterdag09:00 - 18:00
zondag11:00 - 17:00

Amsterdam

30ML Arena Amsterdam

Bijlmerplein 156
1102 DB Amsterdam
arena@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 18:00
zaterdag08:00 - 18:00
zondag08:00 - 18:00

30ML Westerpark Amsterdam

Van Noordtstraat 26
1013 SM Amsterdam
westerpark@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 16:00
zaterdag09:00 - 16:00
zondag09:00 - 16:00

Ede

30ML Ede

Oude Kerkplein 68
6711 AZ Ede
ede@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 17:00
zaterdag9:00 - 17:00
zondag9:00 - 16:00

Groningen

30ML Groningen

Oude Ebbingestraat 55
9712HC Groningen
groningen@30ml.nl
Ma t/m Vrij08:30 - 18:00
Za08:30 - 17:00
Zo12:00 - 17:00

Hilversum

30ML Hilversum

‘s-Gravelandseweg 14
1211 BS Hilversum
hilversum@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 16:30
zaterdag09:00 - 16:30
zondag10:00 - 16:30

Hoorn

30ML Hof van Hoorn

Doctor C.J.K. van Aalstweg 6D
1625NV Hoorn
hofvanhoorn@30ml.nl
ma t/m vr09:00 - 16:30
zaterdag10:00 - 16:30
zondag11:00 - 16:30

30ML Hoorn

Gedempte Turfhaven 1
1621 HC Hoorn
hoorn@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 17:00
zaterdag09:00 - 17:00
zondag10:00 - 17:00

Leiden

30ML Leiden

Botermarkt 3
2311 EM Leiden
leiden@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 17:00
zaterdag09:00 - 17:00
zondag11:00 - 17:00

Rotterdam

30ML Zuidplein

Zuidplein 60 D R
3083CW Rotterdam
zuidplein@30ml.nl
ma - vrij9:00 - 17:30
za9:00- 17:30
zo11:00 - 17:30

30ML Hart van Zuid

Annie MG Schmidtplein 14
3083 NZ Rotterdam
hartvanzuid@30ml.nl
ma t/m vr08:30 - 16:00
zaterdag08:30 - 17:00
zondag10:00 - 17:00

30ML Rotterdam centrum

Nieuwe Binnenweg 105 A
3014 GH Rotterdam
rotterdamcentrum@30ml.nl
maandaggesloten
di t/m za09:00 - 17:00
zondag11:00 - 17:00

30ML Alexandrium

Watermanweg 321A
3067 GA Rotterdam
alexandrium@30ml.nl
ma t/m vr09:00 - 18:00
zaterdag09:00 - 18:00
zondag10:00 - 17:00

Tilburg

30ML Tilburg

Oude Markt 5
5038 TJ Tilburg
tilburg@30ml.nl
maandag10:00 - 17:00
Di t/m vrij09:00 - 17:00
Zaterdag09:00 - 17:00
Zondag10:00 - 17:00

Utrecht

30ML Nachtegaalstraat Utrecht

Nachtegaalstraat 61
3581 AD Utrecht
nachtegaalstraat@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 17:00
zaterdag09:00 - 17:00
zondag10:00 - 17:00

Keuken08:30 - 16:30

30ML Leidsche Rijn

Grauwaartsingel 370
3541 DA Utrecht
leidscherijn@30ml.nl
ma t/m vr09:00 - 17:00
zaterdag09:00 - 17:00
zondag10:00 - 17:00

30ML Vredenburg Utrecht

Vredenburg 23
3511 BB Utrecht
vredenburg@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 17:30
zaterdag09:00 - 17:30
zondag09:00 - 17:00

Zeist

30ML Zeist

Emmaplein 210
3701 DJ Zeist
zeist@30ml.nl
ma t/m vr08:30 - 17:00
zaterdag08:30 - 17:00
zondag10:00 - 17:00

Ooit een kleine espressobar, nu een succesvolle franchiseketen met 18 vestigingen en een eigen koffiebranderij: met 30ML Coffee & Food hebben we nu al een mooie reis afgelegd. Wat ons bindt, is onze grote liefde voor goede koffie en goed eten.

Onze koffies

Bij 30ml zijn wij gek op goede koffie. Zó gek zelfs, dat we als 30ML Coffee Roasters vanaf het prille begin aan onze eigen koffiebonen zijn gaan branden. Op die manier hebben we namelijk alles in de hand om jou de allerhoogste kwaliteit koffie, ook wel specialty coffee genoemd, te schenken.

Ontdek onze koffies