Welkom in jouw tweede huiskamer

WELKOM BIJ 30ML COFFEE & FOOD

Opstarten met je favoriete krant, een lunchdate met je lief, chillen met vrienden of familie? Je doet het bij 30ML Coffee & Food, jouw huiskamer-buiten-de-deur. Dat voel je met één voet over de drempel al. Net zoals je de liefde en het vakmanschap proeft in alles, wat onze enthousiaste barista’s je serveren. En dat beperkt zich niet tot de allerlekkerste koffie uit onze eigen branderij…

Probeer vooral ook onze specialty koffies, bijzondere theesoorten, onweerstaanbare huisgemaakte hartige en zoete classics, verse sapjes, smoothies en andere health drinks & foods. Weet wel, waar je aan begint: voor ons gevarieerde ontbijt- en lunchmenu blijf je gegarandeerd terugkomen. Weinig tijd? Meenemen kan ook. Zo kun je écht overal van 30ML genieten. Zien we je gauw?

Lees verder

Amersfoort

30ML Amersfoort

Arnhemsestraat 2
3811 LH Amersfoort
amersfoort@30ml.nl
ma t/m vr09:00 - 18:00
zaterdag09:00 - 18:00
zondag11:00 - 17:00
Meer info

Amsterdam

30ML Arena Amsterdam

Bijlmerplein 156
1102 DB Amsterdam
arena@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 18:00
zaterdag08:00 - 18:00
zondag08:00 - 18:00
Meer info

30ML Westerpark Amsterdam

Van Noordtstraat 26
1013 SM Amsterdam
westerpark@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 16:00
zaterdag09:00 - 16:00
zondag09:00 - 16:00
Meer info

Ede

30ML Ede

Oude Kerkplein 68
6711 AZ Ede
ma t/m vr09:00 - 16:30
zaterdag10:00 - 16:30
zondag10:00 - 16:00
Meer info

Hilversum

30ML Hilversum

‘s-Gravelandseweg 14
1211 BS Hilversum
hilversum@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 17:00
zaterdag98:00 - 18:00
zondag09:00 - 17:00
Meer info

Hoorn

30ML Hoorn

Gedempte Turfhaven 1
1621 HC Hoorn
hoorn@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 17:00
zaterdag09:00 - 17:00
zondag10:00 - 17:00
Meer info

Leiden

30ML Leiden

Botermarkt 3
2311 EM Leiden
leiden@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 17:00
zaterdag09:00 - 17:00
zondag11:00 - 17:00
Meer info

Rotterdam

30ML Hart van Zuid

Annie MG Schmidtplein 14
3083 NZ Rotterdam
hartvanzuid@30ml.nl
ma t/m vr08:30 - 16:00
zaterdag08:30 - 17:00
zondag10:00 - 17:00
Meer info

30ML Rotterdam centrum

Nieuwe Binnenweg 105 A
3014 GH Rotterdam
rotterdamcentrum@30ml.nl
ma & zo11:00 - 16:00
di t/m za09:00 - 16:00
Meer info

30ML Alexandrium

Watermanweg 321A
3067 GA Rotterdam
alexandrium@30ml.nl
ma t/m do09:00 - 18:00
vrijdag09:00 - 19:00
za & zo09:00 - 18:00
Meer info

Tilburg

30ML Tilburg

Oude Markt 5
5038 TJ Tilburg
tilburg@30ml.nl
ma t/m vr09:00 - 17:00
zaterdag09:00 - 17:00
zondag09:00 - 17:00
Meer info

Utrecht

30ML Nachtegaalstraat Utrecht

Nachtegaalstraat 61
3581 AD Utrecht
nachtegaalstraat@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 17:00
zaterdag09:00 - 17:00
zondag10:00 - 17:00
Meer info

30ML Leidsche Rijn

Grauwaartsingel 370
3541 DA Utrecht
leidscherijn@30ml.nl
ma t/m vr09:00 - 17:00
zaterdag09:00 - 17:00
zondag10:00 - 17:00
Meer info

30ML Vredenburg Utrecht

Vredenburg 23
3511 BB Utrecht
vredenburg@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 17:30
zaterdag09:00 - 17:30
zondag09:00 - 17:00
Meer info

Venlo

30ML Venlo

Vleesstraat 9
5911 JC Venlo
venlo@30ml.nl
ma t/m vr08:00 - 17:00
zaterdag08:00 - 17:00
zondag09:00 - 17:00
Meer info

Zeist

30ML Zeist

Emmaplein 210
3701 DJ Zeist
zeist@30ml.nl
ma t/m vr08:30 - 17:00
zaterdag08:30 - 17:00
zondag10:00 - 17:00
Meer info

Ooit een kleine espressobar, nu een succesvolle franchiseketen met 16 vestigingen en een eigen koffiebranderij: met 30ML Coffee & Food hebben we nu al een mooie reis afgelegd. Wat ons bindt, is onze grote liefde voor goede koffie en goed eten.

Onze koffies

Bij 30ml zijn wij gek op goede koffie. Zó gek zelfs, dat we als 30ML Coffee Roasters vanaf het prille begin aan onze eigen koffiebonen zijn gaan branden. Op die manier hebben we namelijk alles in de hand om jou de allerhoogste kwaliteit koffie, ook wel specialty coffee genoemd, te schenken.

Ontdek onze koffies